понеділок, 6 липня 2009 р.

Серія дитячих листівок

Минулого тижня на мене накотилась хвиля десь з мого щасливого дитинства і я зробила декільки дитячих листівок під одну тематику:)


До того ж, матеріалу в мене було вдосталь. В Інтернет магазині Зроби Сам(а) http://shop.zrobysama.com.ua/ замовила багато цікавих дитячих висічок і картон для скрепбукінгу з різними відтінками. А також в одному магазині купила гарні дитячі стікери. На жаль, поки немаю ні шрифтів, ні штампів, тому відкритки можливо і не такі "багаті" виходять.

Але ось, що вийшло:

1. Дитяча листівка "З жабкою"

Використовувався текстурний зелений картон 160 грн/м, висічка-рамочка, висічка-квітка, яка приклеювалась на пінистий двосторонній скотч, картон для скрепбукінгу, стікер. Розмір листівки 10х10см.2. Дитяча листівка "З качечкою"

Для цієї роботи вперше використала нетекстурний картон білого кольору, дуже сподобалось з таким працювати. А також висічка-рамочка, 2 стікери: качечка і квіточка, яку приклеїла так, ніби качка тримає її в дзьобику, 4 висічки-дитячий візок, стрази, рамочку і стікери приклеювала на об"ємний двосторонній скотч. Розмір листівки 11х10см.


3. Дитяча листівка "З ведмедиком"

Захотілось зробити щось для хлопчика, хоча і листівка з жабкою могла б підійти. На основі рожевої висічки-рамочки, яку купила у Яни, вручну вирізала таку ж саму з голубого картону.
Також використала 2 стікери: ведмедика і кульку. На своєму новому дироколі від Guetermann creativ надироколила метеликів, а для них використала свій новий папір з блискітками, який купила на Андріївському Узвозі. Верхню голубу висічку-метелик помістила на двосторонній скотч і зігнула крильця, зробивши його більш об"ємним. Розмір листівки 12х10см.4. Дитяча листівка "З сонечком"

Білий картон, рамочку вирізала з картону для скрепбукінгу, тег, атласна стрічка, висічка-квітка і стікер. Розмір листівки 12х10см.Є ще й інші дитячі листівочки, але про них окремо.

6 коментарів:

Yana сказав...

гарні листівки :) такі по справжньому ніжні і дитячі :)
а в метеликах підложка є? чи це якийсь такий інакший кльовий трюк?

lastivka сказав...

Yana, дякую. В метеликах підложка є, все правильно. Там метелик з такого ж перламутрового паперу тільки коричневого. Я його приклеювала повністю до рамки.
Чому б тобі не повернути до магазину той рожевий наборчик дитячий? а на додачу зробити схожий, але голубий? чи вони не будуть мати попиту?

Yana сказав...

який саме наборчик? квітів рожевих з паперу?

lastivka сказав...

нє, там де рамочки різні, теги, висічки-квітки, візочки, пляшечки, стрази рожеві і т.д. було б добре мати щось подібне і голубеньке. Здається я платила за той рожевий набор 25 грн

Yana сказав...

аа, так цей набір є http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=899&parr_uid=117
а блакитний такий я вже давно хочу зробити, але руки не доходять - часу просто багато забирає
я в ідеалі думала ще деякі зробити - якийсь романтичний набір, два дитячих, може ще якийсь - але де б то часу на то все взяти

lastivka сказав...

чудово, дякую, а я й не найшла зразу. чудова ідея зробити й інші набори, крім дитячих. а цей замовлю ще раз

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin